Náš příběh

www.vrchoviny.com

Sdružili jsme se s dalšími aktivními občany ve společný prospěch celku - odvedení tranzitní dopravy včetně té těžké mimo obydlené části města Nové Město nad Metují.

"Hájíme zájem občanů města ve věci obchvatu pro tranzit kamiónů mimo  městské části a tím příznivého životního prostředí."


Nejenom zelená příroda, radost z rodiny, práce, podnikání nás vedou k udržení příznivého životního prostředí v naší obci, k dobrým mezilidským vztahům a ke kráse života.

                          "Mosty mají spojovat a ne rozdělovat."

Kamenný most přes horskou bystřinu Rozkošského potoka vybudovali naši předci vlastním nákladem ve prospěch všech občanů obce. Předchozí komunisté a současní pseudo - komunisté - pod vedením stávajících  nomenklatur  most neudržovaly, cihly úspěšně legálně rozkradli a most se nakonec sám zřítil. Takto vypadá dnešní společnost!  Most pro přeložku silnice I/14 má být dlouhý 480 metrů. Pro obchvat za Krčínem je to sotva desetina.

A nyní občané mají možnost rozhodnout se v místním Referendu. "Ano" v referendu znamená změnu. "Ne" je podpora místní mafie. 

Odborná videa k obchvatu Nové Město nad Metují

Jediná dopravní možnost odvedení tranzitu z města je jihozápadní OBCHVAT Nové Město nad Metují

www.vrchoviny.com
Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!